تکنولوژی

تکنولوژی twin cooling چیست؟

تکنولوژی Twin Cooling در یخچال‌ها به معنای دو سیستم خنک کننده جداگانه است که به صورت همزمان کار می‌کنند. در این تکنولوژی، یک سیستم خنک کننده برای فضای یخچال و دیگری برای فضای فریزر وجود دارد. این سیستم‌ها با استفاده از چرخه تبخیر و تکثیر، هوا را در داخل فضای خنک کننده با حفظ رطوبت مناسب، خنک می‌کنند،به این صورت که با وجود یک کمپرسور از دو فن و دو اپراتور مجزا جهت خنک سازی استفاده می شود.

با استفاده از تکنولوژی Twin Cooling، از دو مزیت عمده برخوردار می‌شوید. اولاً، به دلیل اینکه دو سیستم خنک کننده جداگانه در یخچال وجود دارد، هوای داخل فضای یخچال و فریزر با هم تداخل نمی‌کند و در نتیجه، غذاها و مواد غذایی شما در داخل یخچال و فریزر بهتر حفظ می‌شوند.همچنین حفظ رطوبت بیشتر در یخچال به دلیل عدم نفوذ فضای خشک فریزر از جمله مزیت های این سیستم است.

دوماً، تکنولوژی Twin Cooling به شما اجازه می‌دهد که دمای داخل یخچال و فریزر را به صورت جداگانه تنظیم کنید. با این روش، شما می‌توانید دمای فضای یخچال را بالاتر یا پایین‌تر از دمای فضای فریزر تنظیم کنید و برای هر نوع غذایی دمای مناسب را برای نگهداری انتخاب کنید.

به طور کلی، تکنولوژی Twin Cooling در یخچال‌ها به شما اجازه می‌دهد که غذاهای خود را در دمای مناسب نگهداری کنید و همچنین از حفظ رطوبت مناسب در داخل یخچال و فریزر برای حفظ تازگی غذاهای شما بهره ببرید،

به طور کلی یخچال های کمبی دارای تکنولوژی Twin Cooling هستند از جمله:یخچال کمبی 101 کلور ، کمبی 5 کاره آبسرد کن دار و هومبار دار هیمالیا ،کمبی گلوری پلاس کلور ، کمبی 540 تاکنوگلد

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *